2020 По материалам прессыЭкстра-лига

Про підсумки сезону для “Енергії” розповіли головний тренер и нападник команди

Свій останній матч перед початком карантину львівська Енергія зіграла на виїзді із сумським «Food Centre-СумДУ». Тоді львів’яни перемогли 3:1, і гарантували собі боротьбу за медалі. Вже 21 березня команда повинна була зіграти на виїзді у другому етапі Екстра-ліги з лідером чемпіонату – херсонським «Продексімом». Та чемпіонат призупинили. Два місяці гравці Енергії намагались ефективно тренуватись вдома. Як це відбувалось розповідає головний тренер ФК «Енергія» Валерій Легчанов:

«Індивідуальні були завдання, а протягом минулого тижня завдяки гарній погоді тренувались на відкритих майданчиках. Тобто загалом це була бігова індивідуальна активність, а також домашній фітнес».

У свою чергу гравець ФК «Енергія»  Тарас Кузь додає: «Вже працюємо на відкритих майданчиках, це набагато цікавіше, веселіше. Звичайно, хотілось би швидше зайти в зал, хоча  всі розуміють, яка зараз ситуація, тому  маємо, те що маємо».

Новину про завершення чемпіонату «енергетики» сприйняли спокійно, хоча було бажання поборотись за вищі місця відзначає тренер команди:

«Бажання клубу було все-таки дограти сезон і ще більше отримати практики, за рахунок гри з командами, які ставили найвищі завдання у Екстра-лізі».

«Ми хотіли дограти, провести ще декілька матчів, але за теперішніх обставин це правильне рішення, тому що здоров’я кожної людини, зокрема футзалістів і наших сімей, важливіше,  ніж завершення сезону», – пояснює Тарас Кузь.

Львівська команда за підсумками цього сезону посіла 6-те місце із 17-ьма очками. Це, за словами Валерія Легчанова, було мінімальним завданням для клубу: «Були звичайно і амбітніші завдання – боротьба за медалі, за кубок, а так на сьогодні маємо 6-те  місце. Ще раз підкреслю, не вистачило нам тих 10-ти матчів у шістці. Це б вплинуло на індивідуальну майстерність кожного гравця. Щодо бажання перемагати питань немає. Хочеться щоб вони скоріше підтягнулися під той рівень гри для боротьби за медалі у наступному сезоні».

Зараз «Енергія» продовжує тренувальний процес, але чого чекати в майбутньому не знають ні гравці, ні тренерський штаб.

«Сподіваюсь за тиждень або два з’явиться інформація  про початок наступного чемпіонату, і тоді вже тренерський штаб складе план підготовки до наступного сезону, і вже будемо від цього  відштовхуватись», – розповідає Тарас Кузь.

Головний тренер команди сподівається, що «Енергії» вдасться провести заплановані товариські ігри та турніри, а також прогнозує, що цього року відпусток у гравців не буде. Натомість клуб поступово готуватиметься до наступного сезону.

Джерело – Алла Васьковська, pravdatutlviv.com