13.07.2020 По материалам прессыДетский футзал

Пропонуємо вашій увазі підсумкові результати «Cherkasy Cup» (U-13), який проходив у спорткомплексі «Фотоприлад».

Перший ігровий день

МСК «Дніпро-КДЮСШ №1» (Черкаси) – ДЮСШ «Колос» (Ясинуватський р-н) – 6:1 (5:1)
Голи:
 Денис Нищун (1, 11), Іван Вергун (2), Ілля Овчаренко (5), Ігор Киреєв (24) – Дмитро Корнієнко (2 – автогол), Артем Кашеваров (4)

ДЮСШ «Respect» (Маневичі) – МСК «Дніпро-2-КДЮСШ №1» (Черкаси) – 4:0 (0:0)
Голи:
 Давид Мокієць (15), Тарас Воронюк (16, 21), Назар Кузьмич (18)

ФК «Футбольна Родина» (Черкаси) – КЗ МДЮСШ Авдіївської міської ради (Авдіївка) – 1:3 (0:3)
Голи:
 Микола Кобилка (18) – Микита Рябов (4, 6 – з пен.), Дмитро Можаровський (12)
Попередження: Артем Тістол (22 – «Футбольна Родина»)

КДЮСШ №12 (Харків) – «Трилюкс» (Одеса) – 4:3 (2:2)
Голи:
 Георгій Басилаія (8), Олександр Ткаченко (11), Артем Лисянський (13), Ян Наконечний (17) – Данило Фатьянов (2, 3, 17)
Попередження: Віталій Молотко (10), Ян Наконечний (24) – Олег Кошель (24)

КЗ МДЮСШ Авдіївської міської ради (Авдіївка) – МСК «Дніпро-КДЮСШ №1» (Черкаси) – 2:1 (1:0)
Голи:
 Ростислав Середа (4), Арсеній Сафонов (14) – Єгор Деркач (19)

ДЮСШ «Колос» (Ясинуватський р-н) – МСК «Дніпро-2-КДЮСШ №1» (Черкаси) – 4:1 (2:1)
Голи:
 Артем Кашеваров (1), Ілля Надюк (3), Андрій Кравченко (19, 20) – Іван Василенко (12)

ФК «Футбольна Родина» (Черкаси) – «Трилюкс» (Одеса) – 2:5 (0:3)
Голи:
 Богдан Батієвич (13), Дамір Коротченко (17) – Данило Фатьянов (2), Артем Терлецький (3, 10, 20, 23)
Попередження: Арсеній Богданов (3 – «Трилюкс»)

ДЮСШ «Respect» (Маневичі) – КДЮСШ №12 (Харків) – 3:0 (2:0)
Голи:
 Ілля Приходько (4), Назар Шишолик (6), Артем Клімчук (14)
Попередження: Ярослав Воронюк (2) – Ян Наконечний (22)
Нереалізований пенальті: Тарас Воронюк (22 – «Respect»)

Другий ігровий день

ФК «Футбольна Родина» – ДЮСШ «Respect» – 1:2 (1:1)
Голи:
 Герман Папст (4) – Артем Клімчук (8), Давид Мокієць (22)
Попередження: Денис Кулініч (22 – «Футбольна Родина»)

КЗ МДЮСШ Авдіївської міської ради – «Трилюкс» – 0:3 (0:2)
Голи: 
Данило Фатьянов (5), Артем Терлецький (7, 18)
Попередження: Ілля Мартюк (12) – Олег Тер (12)
Вилучення: Олег Тер (12 – друга ЖК)

ДЮСШ «Колос» – КДЮСШ №12 – 1:5 (1:3)
Голи:
 Артем Кашеваров (8) – Сергій Шевченко (3, 22), Ільяс Ганум Фаду (3), Віталій Молотко (12), Артем Лисянський (19)
Попередження: Дмитро Корнієнко (12 – «Колос»)

МСК «Дніпро-КДЮСШ №1» – МСК «Дніпро-2-КДЮСШ №1» – 5:0 (2:0)
Голи:
 Ігор Деньга (6), Іван Вергун (11, 24), Ігор Киреєв (23) – Іван Василенко (19 – автогол)
Попередження: Денис Нищун (11 – «Дніпро-КДЮСШ №1)

КЗ МДЮСШ Авдіївської міської ради – ДЮСШ «Respect» – 2:9 (2:5)
Голи:
 Микита Рябов (1), Владислав Галій (9) – Назар Кузьмич (6, 6, 7, 16), Антон Романюк (11, 21), Ярослав Воронюк (12), Артем Клімчук (13), Ілля Приходько (22)
Попередження: Антон Романюк (12 – «Respect»)

ДЮСШ «Колос» – ФК «Футбольна Родина» – 1:6 (1:2)
Голи:
 Павло Шевченко (10) – Микола Кобилка (3), Вадим Дейнека (5, 22), Дамір Коротченко (22), Богдан Батієвич (23), Владислав Зайцев (24)

«Трилюкс» – МСК «Дніпро-КДЮСШ №1» – 4:4 (1:2). Пенальті – 1:3
Голи: 
Артем Терлецький (4, 17), Олег Кошель (20), Данило Фатьянов (22) – Кирило Скрицький (7), Єгор Деркач (12, 19), Денис Нищун (17)
Попередження: Єгор Деркач (20)
Вилучення: Дмитро Беспалов (23 – «Трилюкс»)

МСК «Дніпро-2-КДЮСШ №1» – КДЮСШ №12 – 2:6 (1:2)
Голи:
 Владислав Донець (9), Нікіта Славінський (21 – з пен.) – Олександр Ткаченко (7, 11, 15, 17, 21), Ян Наконечний (18)
Попередження: Владислав Анісімов (6 – Дніпро-2-КДЮСШ №1»)

Третій ігровий день

КЗ МДЮСШ Авдіївської міської ради – ДЮСШ «Колос» – 2:4 (1:2)
Голи: 
Микита Рябов (6, 13), Ілля Мартюк (14 – автогол) – Артем Кашеваров (6 – з пен.), Андрій Кравченко (7, 24)
Попередження: Андрій Байов (6), Владислав Галій (6) – Дмитро Корнієнко (6)

МСК «Дніпро-КДЮСШ №1» – КДЮСШ №12 – 5:2 (0:1)
Голи: 
Кирило Скрицький (15), Єгор Деркач (16), Іван Вергун (17), Денис Нищун (20, 24) – Олександр Ткаченко (3, 20)

МСК «Дніпро-2-КДЮСШ №1» – «Футбольна Родина» – 0:5 (0:1)
Голи: 
Микола Кобилка (5, 14), Дамір Коротченко (14, 18), Кіріл Єрмолаєв (19)
Нереалізований пенальті: Дамір Коротченко (3)

«Трилюкс» – ДЮСШ «Respect» – 4:5 (2:3)
Голи:
 Артем Терлецький (4, 5), Данило Фатьянов (21, 22) – Давид Мокієць (6), Артем Клімчук (7, 17), Орест Савонік (12), Антон Романюк (18)
Попередження: Ярослав Воронюк (8 – «Respect»)

МСК «Дніпро-2-КДЮСШ №1» – КЗ МДЮСШ Авдіївської міської ради – 0:5 (0:3)
Голи:
 Микита Рябов (6), Арсеній Сафонов (9), Ілля Мартюк (12, 24), Владислав Галій (21)
Попередження: Семен Тятков (14 – «Дніпро-2-КДЮСШ №1»)

КДЮСШ №12 – «Футбольна Родина» – 1:1 (1:1). Пенальті – 2:0
Голи:
 Олександр Ткаченко (2 – з пен.) – Микола Кобилка (5)
Попередження: Вадим Дейнека (2 – «Футбольна Родина»)

«Трилюкс» – ДЮСШ «Колос» – 10:1 (4:0)
Голи: 
Ян Авраменко (1, 24), Артем Терлецький (3, 16, 21, 23), Даніїл Ушеров (10), Данило Фатьянов (12), Арсеній Богданов (13), Олег Кошель (19) – Андрій Кравченко (21 – з пен.)
Попередження: Дмитро Беспалов (21 – «Трилюкс»)

ДЮСШ «Respect» – МСК «Дніпро-КДЮСШ №1» – 5:3 (2:2)
Голи:
 Назар Кузьмич (6, 21), Антон Романюк (8), Артем Клімчук (22), Ілля Приходько (24) – Денис Нищун (3), Ілля Овчаренко (7), Іван Вергун (20)

«Трилюкс» – МСК «Дніпро-2-КДЮСШ №1» – 5:1 (4:1)
Голи:
 Арсеній Богданов (9), Артем Терлецький (10, 12, 12), Ян Авраменко (14) – Іван Василенко (10)
Попередження: Дмитро Беспалов (10), Олег Кошель (22, обидва – «Трилюкс»)

КДЮСШ №12 – КЗ МДЮСШ Авдіївської міської ради – 3:1 (2:0)
Голи:
 Артем Лисянський (8), Олександр Ткаченко (9), Борис Легостаєв (23) – Микита Рябов (17)
Попередження: Ян Наконечний (12), Георгія Басілаія (16) – Владислав Галій (21)
Нереалізований пенальті: Микита Рябов (12)

ДЮСШ «Respect» – ДЮСШ «Колос» – 4:1 (2:0)
Голи:
 Антон Романюк (6), Артем Клімчук (9, 17), Оксана Шевчук (20 – автогол), Ілля Приходько (23)
Попередження: Давид Мокієць (8 – «Respect»)

МСК «Дніпро-КДЮСШ №1» – «Футбольна Родина» – 4:1 (3:1)
Голи:
 Олександр Пасічний (3, 19), Кирило Скрицький (11) – Микола Кобилка (1 – автогол), Дамір Коротченко (12)
Попередження: Олександр Пасічний (16 – «Дніпро-КДЮСШ №1»)

Підсумкове турнірне положення команд:

1. ДЮСШ «Respect» (смт. Маневичі, Волинська обл.) – 21 очко
2. МСК «Дніпро-КДЮСШ №1» (м. Черкаси) – 14 очок
3. КДЮСШ №12 (м. Харків) – 14 очок
4. «Трилюкс» (м. Одеса) – 13 очок
5. КЗ МДЮСШ Авдіївської міської ради (м. Авдіївка, Донецька обл.) – 9 очок
6. «Футбольна Родина» (м. Черкаси) – 7 очок
7. ДЮСШ «Колос» (Ясинуватський р-н, Донецька обл.) – 6 очок
8. МСК «Дніпро-2-КДЮСШ №1» (м. Черкаси) – 0 очок

За результатами турніру у кожній з команд було визначено володарів нагород у таких номінаціях.

Найкращі гравці у командах:

ДЮСШ «Respect»: Назар Кузьмич

МСК «Дніпро-КДЮСШ №1»: Єгор Деркач

КДЮСШ №12 (м. Харків): Ян Наконечний

«Трилюкс» (м. Одеса): Данило Фатьянов

КЗ МДЮСШ Авдіївської міської ради: Микита Рябов

«Футбольна Родина»: Микола Кобилка

ДЮСШ «Колос»: Андрій Кравченко

МСК «Дніпро-2-КДЮСШ №1»: Ростислав Лаціна

Найкращий воротар:
Євген Сорокін (КЗ МДЮСШ Авдіївської міської ради)

Найкращий гравець захисного плану:
Артем Клімчук (ДЮСШ «Respect»)

Найкращий гравець атакувального плану:
Денис Нищун (МСК «Дніпро-КДЮСШ №1»)

Найкращий бомбардир:
Артем Терлецький («Трилюкс», 17 голів)

MVP:
Олександр Ткаченко (КДЮСШ №12)

Приз глядацьких симпатій:
Оксана Шевчук (ДЮСШ «Respect»)