По материалам прессыЮношеский футзал

З 12 по 15 серпня у Чорноморську в рамках турніру «Chornomorsk Cup» проходили змагання у віковій категорії U-15.

Участь у цьому турнірі взяли сім команд: «Іллічівець» (Чорноморськ), «Олімпік» (Чорноморськ), «Чорне море» (Одеса), «Кристал» (Одеса), ДЮСШ (Роздільна), «ДЮСШ-Respect» (Маневичі), МДЮСШ (Новий Буг). Пропонуємо Вашій увазі результати змагань.

12 серпня
«Кристал» (Одеса) – ДЮСШ (Роздільна) – 5:2
«Олімпік» (Чорноморськ) – «ДЮСШ-Respect» (Маневичі) – 5:4
«Чорне море» (Одеса) – МДЮСШ (Новий Буг) – 3:1
«Олімпік» (Чорноморськ) – «Кристал» (Одеса) – 2:4
«Чорне море» (Одеса) – ДЮСШ (Роздільна) – 7:1
МДЮСШ (Новий Буг) – «Іллічівець» (Чорноморськ) – 3:8

13 серпня
«ДЮСШ-Respect» (Маневичі) – «Кристал» (Одеса) – 4:8
ДЮСШ (Роздільна) – «Іллічівець» (Чорноморськ) – 3:8
МДЮСШ (Новий Буг) – «Олімпік» (Чорноморськ) – 3:6
«ДЮСШ-Respect» (Маневичі) – «Чорне море» (Одеса) – 1:6
«Іллічівець» (Чорноморськ) – «Кристал» (Одеса) – 5:1
ДЮСШ (Роздільна) – «Олімпік» (Чорноморськ) – 2:5

14 серпня
«Іллічівець» (Чорноморськ) – «ДЮСШ-Respect» (Маневичі) – 5:3
«Чорне море» (Одеса) – «Олімпік» (Чорноморськ) – 5:1
«Кристал» (Одеса) – «Чорне море» (Одеса) – 2:4
«ДЮСШ-Respect» (Маневичі) – МДЮСШ (Новий Буг) – 4:1
«Олімпік» (Чорноморськ) – «Іллічівець» (Чорноморськ) – 4:4 (по пенальті – 1:2)

В цей же день в ПС “Юність”, після закінчення чергових ігор турніру “Chernomorsk Cup-2020” серед дитячих команд U-15, відбувся урок (майстер-клас) для юних воротарів від Школи футзальних воротарів Володимира Трибоя. На тренуванні були присутні воротарі з ФСК “Іллічівець” м. Чорноморськ, МДЮСШ м. Новий Буг, ФК “Чорне море” м. Одеса та “ДЮСШ-Respect” смт. Маневичі.

15 серпня
МДЮСШ (Новий Буг) – ДЮСШ (Роздільна) – 4:8
ДЮСШ (Роздільна) – «ДЮСШ-Respect» (Маневичі) – 4:10
«Кристал» (Одеса) – МДЮСШ (Новий Буг) – 1:2
«Іллічівець» (Чорноморськ) – «Чорне море» (Одеса) – 2:2 (по пенальті – 2:3)

Підсумкове турнірне становище команд:

  1. «Чорне море» (Одеса)
  2. «Іллічівець» (Чорноморськ)
  3. «Олімпік» (Чорноморськ)
  4. «Кристал» (Одеса)
  5. «ДЮСШ-Respect» (Маневичі)
  6. ДЮСШ (Роздільна)
  7. МДЮСШ (Новий Буг)

За підсумками турніру найкращими гравцями у номінаціях стали: Орест Савонік («ДЮСШ-Respect», найкращий воротар), Іван Дроздов («Олімпік», найкращий гравець захисного плану), Дмитро Томіхін («Іллічівець», найкращий гравець атакувального плану), Олег Науменко («Іллічівець», найкращий бомбардир – 11 м’ячів), Дмитро Романенко («Чорне море», найкращий гравець турніру).

Найкращі гравці у командах: Олександр Вишневецький («ДЮСШ-Respect»), Леонід Семеренко («Олімпік»), Міраб Парулава («Іллічівець»), Олександр Кравченко (МДЮСШ Новий Буг), Михайло Мисливий (ДЮСШ Роздільна), Кирило Ковальов («Кристал»), Тарас Голубець («Чорне море»).

За матерілами «5х5» і duf-futsal.com.ua