14.09.2020 По материалам прессыЭкстра-лига

Відбувся четвертий тур нового сезону в Favbet Екстра-лізі

«Енергія» привітала гостей з Миколаївки з приїздом трьома швидкими м’ячами, після чого підопічні Олександра Хурсова так і не змогли прийти до тями до кінця першої половини зустрічі. Гол Шеховцова в дебюті другої половини засвітив промінець надії на можливу боротьбу у матчі, але надалі «енергетики» впевнено контролювали гру і довели її до крупної перемоги. «ХІТ» нарешті прорвало і під цей голепад потрапив «Кардинал-Рівне», що традиційно важко грає проти «кабельників». Рівняни опустилися на останнє місце в турнірній таблиці і схоже, що їхні проблеми криються в іншій площині, ніж просто в перестановках гравців чи тренерів. У киян свою головна біль – нестабльнсть воротарською бригади, чого немає у їхніх конкурентів за найвищі місця. «ІнБев» вдома дав бій чемпіону і принаймні за характер «пивовари» заслужили на нічию. Особливо непереливки «мельникам» було на початку другого тайму, коли їх просто «закрили» на власній половині майданчика, чого давненько не спостерігалося. Втім, вищий клас і мастерність дозволили чемпіонам вирвати чергову перемогу. «Ураган» в Харкові переміг на класі без надзусиль. Поки що харків’яни ніяк не можуть звикнути до стрибка на новий рівень. «Суми»  і «Сокіл» розійшлися безгольовою нічиєю, якою можуть бути задоволені хіба що їхні конкуренти.

11 вересня, п’ятниця

Львівська “Енергія” перемогла “ДЕ Трейдинг” з рахунком 6:1 у домашньому поєдинку в межах 4 туру Favbet Екстра-ліги.
Команда Валерія Легчанова доволі швидко вийшла вперед у матчі. На 4 хвилині Мар`ян Пелех вдало замкнув передачу Юрія Когута — 1:0.
Ще за хвилину Мар`ян Пелех відгукнувся на дальній пас від Тараса Кузя і реалізував вихід сам на сам з воротарем — 2:0.
Львівські енергетики не зупинялись на досягнутому. На 7 хвилині дальній удар Олега Легендзевича прийняла на себе стійка, а першим на добиванні опинився Володимир Буньо — 3:0.
Згодом швидку атаку “Енергії” завершував Юрій Когут, але цього разу гостей врятувала стійка воріт.
На 15 хвилині “зелено-білі” відзначились вчетверте. Тарас Кузь пройшов лівим флангом і відправив м`яч у ворота повз голкіпера гостей — 4:0.
“ДЕ Трейдинг” намагався відповідати, однак захист львів`ян на чолі з Андрієм Пітулею діяв надійно. Тож до перерви рахунок більше не змінився.
Все ж гостям вдалося відквитати один гол на початку другої половини зустрічі. На 22 хвилині Дмитро Шеховцов у штрафному майданчику відгукнувся на дальню передачу і переправив м`яч у сітку — 4:1.
Прагнучи врятувати матч, “ДЕ Трейдинг” розпочав атакувати з п`ятим польовим. Також для підсилання нападу на майданчик виходив граючий тренер команди Олександр Хурсов.
Але ця тактика не принесла дивідендів: Андрій Пітуля діяв надійно на останньому рубежі. Натомість львів`яни отримали більше простору для своїх атак.
На 27 хвилині Олег Легендзевич проривався до порожніх воріт суперників і його з порушенням правил зупинив Валерій Грицовець. За цей фол гравець “ДЕ Трейдинга” отримав другу жовтку картку та, як наслідок, вилучення.
“Енергія” вдало скористалась чисельною більшістю на майданичку. На 28 хвилині вдруге відзначився Тарас Кузь після передачі Олега Легендзевича з кутового — 5:1.
Згодом лівим флангом прорвався Олег Гасюк, однак його удар прийняла на себе стійка воріт.
А на 32 хвилині Мар`ян Пелех оформив хет-трик, влучивши у порожні ворота “ДЕ Трейдинга” — 6:1.
У час, що залишився до фінальної сирени, обидві команди продовжували створювати хороші нагоди. Але більше голів у цій зустрічі не було.
Тож львівські енергетики здобули впевнену перемогу і з хорошим настроєм готуватимуться до наступного поєдинку, який відбудеться у Рівному проти “Кардиналу”.
Відзначимо, що один з воротарів “зелено-білих” Назарій Войтович пропускав матч з “ДЕ Трейдингом” через травму.
Тож на 39 хвилині у складі львів`ян дебютував у Favbet Екстра-лізі молодий голкіпер Антон Чудний, вихованець клубу ігрових видів спорту “Енергія” — юнацької команди енергетиків. Вітаємо нашого воротаря з цим досягненням і бажаємо подальших успіхів!

4 тур. 11 вересня 2020 року. Favbet Екстра-ліга. Львів. ПС “Галичина”
“Енергія” (Львів) – “ДЕ Трейдинг” (Миколаївка) — 6:1 (4:0)
Голи: Пелех (4, 5, 32), Буньо (7), Кузь (15, 28) — Шеховцов (22).

“Енергія”: Пітуля (Чудний,39) — Струк, Когут, Пелех, Кузь, Легендзевич, Гасюк, Буньо, Ковальчук, Танський, Марциняк, Ременець, Квасній.
“ДЕ Трейдинг”: Гурко — Дуков, Шеховцов, Почебут, Теряєв, Виставной, Ященко, Доманський, Сагайданчий, Скубченко, Юнаков, Грицовець.

Попередження: Марциняк (20) – Грицовець (17).
Вилучення: Грицовець (27, повторне попередження).
Арбітри: О. Хомич (Луцьк), В. Гарасимків (Ковель), Я. Сторожук (Львів)
Хронометрист: В. Болізюк (Львів)
Спостерігач арбітражу: Ю. Веремчук (Рівне)
Делегат: Б. Мельник (Львів)

Джерело – Пресслужба ФК “Енергія”

12 вересня, суббота

Третьої поразки у чотирьох стартових турах чемпіонату Favbet Екстра-ліги зазнав “Кардинал-Рівне”. У виїзному матчі проти “ХІТа” рівняни знову першими відкрили рахунок і на рівних із суперником відіграли перший тайм. Втім, по перерві “зелено-жовті” пропустили шість (!) сухих м’ячів…

“ХІТ” – “Кардинал-Рівне” – 7:1 (1:1)
Чемпіонат України з футзалу, Favbet Екстра-ліга, 4 тур
12 вересня 2020 року, Київ, СК ЗСУ
“ХІТ”: Сухов (Сіріцький, 36) – Жук, Поночовний, Сірий, Журба – І.Борсук, Педяш, Боргун, Чернявський – Школьний, Колесников, Ліфер, А.Борсук.
Головний тренер: Олег Лук’яненко.
“Кардинал-Рівне”: Бакінський (Свинарчук, 2, Бакінський, 3) – Мілінький, Кожемяка, Шпигар, Лисенко – Басич, Горпинич, Кручок, Концеба – Мануйленко. Запасний: Конько.
Головний тренер: Ігор Москвичов.
Голи: Жук (8, 25, 26, 35), Боргун (24), Концеба (33, автогол), Педяш (35) – Кручок (4).
Попередження: Сірий (12) – Басич (19)

Джерело – МФК “Кардинал-Рівне”

«ИнБев» – «Продэксим» 2:3
Арбитры:
 О. Билащенко (Чернигов), В. Дзюра (Ровно), О. Макаренко (Радомышль)
«ИнБев»: 9. Андрей Мельник, 21. Максим Сорокин, 4. Владислав Бондарчук, 5. Денис Бланк, 7. Виталий Дзюба, 10. Дмитрий Иванов, 11. Максим Чеберяк, 13. Роман Бакум, 17.Николай Ивановский, 21. Максим Сорокин, 22. Сергей Литвиновский, 31. Александр Карбула, 77. Денис Соцкий, 99. Дмитрий Вакула
Главный тренер: Михаил Соколовский
«Продэксим»: 1. Кирилл Ципун, 19. Юрий Савенко, 2. Даниэль Роза, 5. Виталий Скорый, 7. Клаудиньо, 8. Дмитрий Сорокин, 9. Михаил Зварыч, 10. Рониньо, 12. Петр Шотурма, 14. Станислав Моспан, 15. Николай Белоцерковец, 18. Максим Бессалов.
Главный тренер: Андре Броканело
Голы: Бланк 8’, Чеберяк 14’ — Клаудиньо 4’, Белоцерковец 8’, 40.
Предупреждения: Шотурма 26’, Скорый 27’.

Победой гостей площадки завершился чрезвычайно напряжённый и сопернический матч между житомирским «ИнБевом» и херсонским «Продэксимом» — 2:3.

Вчерашнюю победу «мельники» посвятили Игорю Корсуну, у которого совсем недавно родилась дочь

Источник – mfc-prodexim.com.ua

АФФК «Суми» – «Сокіл» (Хмельницький) – 0:0
12 вересня. Чемпіонат України. Favbet Екстра-ліга. 4 тур
Суми. Спорткомплекс СДПУ
Арбітри: Денис Куций (Харків), Олег Гопка (Черкаси)
АФФК «Суми»: 69. Костянтин Пєтухов – 7. Віталій Катеринін, 8. Арсеній Гуреєв, 13. Роман Зеленський, 77. Віталій Байцур – 5. Дмитро Ігумнов, 31. Андрій Цілик, 10. Денис Зеленкевич, 22. Василь Кефа, 33. Олександр Нагернюк, 55. Руслан Острога, 9. Артем Петренко, 4. Олександр Сметаненко – 1. Нікіта Сітнер
Головний тренер Іван Скіцко
«Сокіл»: 2. Сергій Шевченко – 5. Андрій Хамдамов, 9. Кирило-Ілля Бабак, 11. Владислав Пєрвєєв, 16. Олексій Боднар – 3. Микола Сохорук, 6. Богдан Токар, 7. Олег Гуцуляк, 8. Вадим Данилюк – 4. Максим Стрельцов, 15. Микита Макєєв – 12. Богдан Бабенко
Головний тренер Роман Ковальчик
Попередження: Василь Кефа, 38

До матчу четвертого туру Екстра-ліги суперники підійшли з рівними показними – по три очки у активі. У підопічних Івана Скіцка була краща різниця забитих та пропущених м’ячів, але на старті чемпіонату додаткові показники – формальність, потрібно закладати фундамент для подальшої боротьби за плей-оф якраз за рахунок набраних очків.

У господарів із перших хвилин з’явився Пєтухов. Вдала гра в Рівному не залишала вибору тренерському штабу “Сум”, кого ставити в ворота з перших хвилин. І, варто зазначити, ставка зіграла. Стартові миттєвості пройшли досить сумбурно. Як і очікувалося, боротьби було більше, аніж самого футзалу. Багато помилок під час передач, втрати на рівному місці – ось таким видався стартовий відтинок.

Перший реальний шанс забити мали господарі. І комбінація була класична, як для “Сум”. Пас із ауту, сильний удар Ігумнова, і перед воротами Шевченка виникла боротьба. Здавалося, Острога виграв її, але двічі підряд не зміг із близької відстані переграти воротаря “Сокола”.

Гості відразу стали відповідати своїми шансами. Спочатку Бабак із Пєрвєєвим практично ідеально вийшли на одного Пєтухова, але Костянтин зміг вчасно переміститися, скоротити кут обстрілу і навіть забрати м’яч у ногах у Пєрвєєва. Господарі відразу взяли на озброєння стандарти, і після аутів почали шукати щастя у чужих ворот. Однак м’яч чомусь не хотів знаходити гравців у чорно-білій формі перед воротами Шевченка. Безліч перспективних прострілів так і залишился без продовження, хоча м’ячу, здавалося, уже нікуди було діватися. Та й Шевченко на останньому рубежі, як і Пєтухов, контролював усе.

Найбільше, здавалося, старався Денис Зеленкевич, який хотів показати Роману Ковальчику, чого навчився в футзалі. Але засмутити свого колишнього тренера “десятка” сумчан так і не зумів, та й дальні постріли – точно не найсильніша сторона вихованця “ЛТК”.

Кінцівка тайму пройшла за територіальної переваги господарів, але “Сокіл” мав мінімум дві нагоди, щоб забивати. Спочатку у боротьбі м’яч зачепив штангу воріт Пєтухова, а потім Бабак після прострілу з правого флангу з кількох метрів не зумів переграти голкіпера сумчан.

Другий тайм вийшой ще більш напруженним. Уже стало зрозуміло, що гра йде до гола. Щось схоже ми бачили і в першому домашньому матчі АФФК “Суми”, і тоді доля посміхнулася “ДЕ Трейтингу”. Цього разу – нікому. Хоча і Острога мав перспективну можливість, але з кількох метрів не попав належним чином по м’ячу, і Хамдамов у дотик пробив трішки вище площини воріт, але фінальна сирена зафіксувала нічийний результат. Тим паче, такий незвичний для футзалу – 0:0.

Цікаво, що жодна із команд не ризикнула і не пішла грати з п’ятим польовим. Можливо, “Сокіл” і задоволений нічиєю на виїзді і просто не захотів ризикувати, а ось Іван Скіцко у приватній бесіді після гри зізнався: вірив, що мяч ось-ось заб’ють і без п’ятого польового. Не вийшло.

“Сокіл” продовжує свою серію без голів у Сумах, яка уже налічує три матчі (5:0 у чвертьфіналі Кубку України-2018/19 і 3:0 у минулому чемпіонаті до цього), але в четвертому турі здобуває нічию. Тим цікавішою стає боротьба за вісімку, яка продовжить боротьбу за медалі в раунді плей-оф.

Джерело – foodcentresumy.com.ua

12-го вересня в Україні відзначають День фізичної культури та спорту, тож “дракони” привітали власних вболівальників зі святом впевненою перемогою у першій столиці Ураїни. До того ж, одним з головних дійових осіб на майданчику став сьогоднішній іменинник Микола Микитюк. Але про все по порядку.

Гості вирішили не відкладати справу у довгу шухляду і вже на 3-ій хвилині повели у рахунку. Блискавичний обіграш Фаренюка та Микитюка завершився влучним пострілом нашого капітана, який і відкрив лік голам у поєдинку. Забитий м’яч дозволив “драконам” заграти більш розкутіше, тож нагоди почали виникати біля воріт харків’ян, а в центрі подій двічі опинявся Кордоба. Спочатку Роман гарматним пострілом зі штрафного струсонув стійку воріт, а згодом не менш потужно перевірив пильність голкіпера, але Бутов зіграв надійно. Підопічні Романа Перадзе доволі гостро “огризались” і вже Колтку довелось демонструвати власну майстерність після двох небезпечних ударів у виконанні Терентьєва. Втім, більше голів вболіцвальники за екранами власних гаджетів у першому таймі не побачили – 0:1.

По перерві “дракони” продовжили контролювати хід подій на майданчику, зігравши у звичну для себе гру і взяття воріт не змусило себе довго чекати. Знову на перший план вийшов Микитюк, який двічі демонстрував суперникам свою “гармату”. Та якщо в першому епізоді Бутов зумів врятувати господарів від неприємностей, то в другому Микола не залишив шансів голкіперу – 0:2. На 33-ій хвилині франківці забили втретє. Це Лебідь, обігравшись з Шведом, пробив влучно у нижню “шістку” – 0:3.

За переваги у три м’ячі наставник гостей Максим Павленко задіяв третю “молоду” четвірку, а місце у воротах зайняв Левандівський. В завершальні хвилини харків’яни перейшли на гру “п’ять на чотири”, але цього дня молодий страж воріт не дозволив суперникам забити бодай гол престижу. В підсумку, 0:3 – “Ураган” перемагає та готується до гостьового поєдинку проти херсонського “Продексіму”.

“Моноліт-Viva Cup” Харків  “Ураган” Івано-Франківськ   0:3 (0:1)