Погоджено   Начальник управління у справах фізичної культури та спорту  Миколаївської міської ради   Бондаренко І.О. Затверджую   Голова ГС АФММ

      Скарлат В.О.

.

Регламент   

Змагань  з футзалу  у місті Миколаєві   

  2021-2022 рр..

м. Миколаїв

Положення про відкритий Чемпіонат міста Миколаєва по футзалу серед аматорських команд 2021-2022рр..

 1. Цілі і завдання:
 • Виконання Комплексної програми розвитку футзалу в місті Миколаєві.
 • Розвиток і популяризація футзалу серед аматорських команд.
 • Визначення кращої футзальної команди міста Миколаєва.

2.Керівництво змаганнями:

Керівництво та проведення змаганнями здійснюється Асоціацією футзалу міста Миколаєва спільно з комітетом студентського, аматорського та масового футзалу АФЛУ, комітетом з фізичної культури і спорту Миколаївської міської ради.  Безпосереднє проведення покладається на суддівський комітет МОАФ.  Суддівство проводиться відповідно до «Правила гри в футзал 2021».

Головний суддя змагань – арбітр футзалу Болілий Сергій

Головний секретар змагань – арбітр футзалу Позняк Олег.

 1. Команди і учасники:

3.1 До змагань допускаються аматорські футбольні команди.

3.2 Не допускаються в усі ліги гравці:

– футзальної «Екстра-ліги»;

– віку менше 15-ти років, на дату заявки гравця.

3.3 Обмеження по лігам відповідно до статусу гравців:

3.3.1 Перша ліга.  Тільки п. 3.2.

3.3.2 Друга ліга.  Тільки п. 3.2.

3.3.3 Третя ліга.

– див. П. 3.2;

– не допускаються гравці, статусом першої ліги Чемпіонату міста з футзалу (крім ветеранів 1987 рік і старше);

 • гравці не можуть переходити на 2 ліги вниз, окрім 35+

3.5 За відповідність заявок команд вимогам регламенту (п.п. 3.2, 3.3) несуть відповідальність безпосередньо команди.  За участь в матчах ліг гравців, які не мають на це право відповідно до свого статусу, командам зараховуються ТП у всіх виявлених випадках, а гравці виключаються з заявок цих команд.

3.6 Заявки, які не завірені лікарем, до розгляду не приймаються.

3.7 Дозаявку окремих гравців, які раніше не заявлених в інших командах, можливі до 01 лютого 2022 р, дозаявка команд до 1 грудня 2021р., але не більше 8 команд в групі.

3.8 У ході змагання дозволені переходи гравців з однієї команди в іншу, але не більше одного разу, між першим і другим колом.

3.9 Якщо команда знімається зі змагань, гравець отримує статус вільного агента і може бути заявлений за будь-яку з команд З НАСТУПНОГО КОЛА, виконуючи всі умови п.3.

3.10 Гравцеві заборонено виступати за дві і більше команд.  При виявленні таких випадків гравець дискваліфікується на три матчі, а команді, за яку він зіграв не заявленим, зараховуються ТП у всіх випадках.

3.11 Склад команди на гру 14 гравців 1 тренер і 1 представник.

4.Час і місце проведення:

Ігри проводяться в спорткомплексі Олімп з 25 грудня 2021 року по 30 квітня 2022 року, згідно календаря змагань. Гра повинна відбутися в точно призначений час. Запізнення більше 5 хвилин ТП. Переноси ігор не допускаються. Команді з вини, якої не відбулася гра зараховується поразка 0-5

 1. Система проведення змагання:

Змагання в  групах проходять в два кола.

Команди першої групи після першого кола розподіляються на групу 1 – (4 команди) та групу 2 – (5 команд)-згідно турнірної таблиці з усіма набраними очками та грають ще одне коло.

Команди третьої групи після першого кола розподіляються на 3 -(7 команд) та 4 – (6 команд) групи згідно турнірної таблиці з усіма набраними очками та грають ще одне коло.

За перемогу команда отримує — 3 очка, за нічию — 1 очко, за поразку очки не нараховуються.

У разі рівності очок у двох і більше команд, що претендують на перше місце, грається додатковий «золотий» матч/турнір.

У разі рівності очок у двох і більше команд, перевагу мають команди за наступними показниками (за винятком команд, які борються за перше місце):

 • результати ігор між собою (кількість очок, різниця забитих і пропущених м’ячів, кількість перемог, число забитих м’ячів);
 • результат «золотого» матчу/турніру (для команд, що претендують на призові місця, при наявності технічних перемог/поразок між цими командами);
 • краща різниця забитих і пропущених м’ячів у всіх зустрічах;
 • кількість перемог у всіх зустрічах;
 • найбільша кількість забитих м’ячів у всіх зустрічах;
 • менша кількість жовтих карток;
 • менша кількість червоних карток;
 • жереб.

Тривалість гри – 40 хвилин, два тайми по 20 хвилин  з хвилинною перервою . У разі запізнення команди на п’ять і більше хвилин гра не розпочинається, спізнилася команді зараховується поразка 0-5

 1. Суддівство:

Змагання обслуговують арбітри, спрямовані суддівським комітетом АФММ і затверджені Асоціацією футзалу міста Миколаєва. Судді прибувають на місце змагання за 30 хвилин до початку матчу. Після закінчення матчу головний арбітр зобов’язаний протягом 24 годин дати інформацію про минулу гру по телефону 073-133-6090 або 066-6615070. У випадку подачі протесту, тренер команди, що подає протест, повинен після закінчення гри повідомити арбітра і тренера команди суперника. Письмовий протест повинен бути вичерпним і мотивованим, підписаний тренером і протягом 24 годин направлений для розгляду головному судді змагань. Головний арбітр повинен приймати рішення про скасування гри у випадках, не передбачених правилами гри.

Штрафні санкції:

Якщо гра була припинена через недисциплінованої поведінки футболістів однієї з команд, то цій команді зараховується поразка з рахунком 0-5. У разі відмови команди від участі в грі, команді зараховується поразка 0-5. У разі більше різниці м’ячів результат залишається. Якщо гра не закінчена з вини обох команд, то обом командам зараховується поразка. За участь в грі незаявленого або дискваліфікованого футболіста команді зараховується поразка (0 – 5). У разі якщо гра з вини однієї з команд не розпочато вчасно їй зараховується поразка (0- 5), за неявку на гру на другому етапі змагань(друге коло, після розподілу груп і.т.д.) команді зараховується поразка і знімається 9 очок, а суперниці перемога (5-0) і нараховується 3 очки, якщо не зявилися обидві команди, то обом знімається по 9 очок. Команда, якій зарахована технічна перемога, оплачує за гру, як за що відбулася, у разі відмови обом командам зараховується поразка. М’ячі, записані при технічну поразку 5-0, не враховуються жодної з команд.

Гравець, який отримав 3 попередження, пропускає чергову гру. Гравець, вилучений з поля за друге попередження у грі пропускає чергову гру. Гравець, вилучений з поля за дисциплінарні проступки, пропускає чергову гру, і питання про його подальшу участь в іграх вирішує дисциплінарний комітет АФММ. (штраф за пряму червону картку – 200 грн. на рахунок асоціації). Картки, отримані в Чемпіонаті міста Миколаєва з футзалу не враховуються при проведенні Кубка асоціації з футзалу.

 1. Заявки:

Заявки подаються за встановленим зразком у двох примірниках. В електронному вигляді надається заявка та фото гравця. Відповідальність за правильність заявки гравців і відповідності їх рейтингу групі команди в якій вони заявлені несе представник команди.

 1. Фінансування:

Всі витрати, пов’язані з організацією та проведенням змагань (придбання командних та особистих призів, оплата друкарських видатків, оплата послуг зв’язку, харчування головного судді, та ін.) здійснюється шляхом кооперування коштів за рахунок членського внеску команд( 12000 грн. з команди). У разі зняття команди зі змагань членський внесок не повертається. Команди, які не сплатили внесок до першої гри знімаються з змагання.

Харчування учасників у дні змагань – 79 грн. на людину в день гри (14 гравців, 1 тренер, 1 представник) – за рахунок організацій, що беруть участь. Головний суддя та головний секретар – 79 грн. у день згідно календаря — за рахунок заявочного внеску. Розрахунок проводиться за 30 хвилин до початку матчу. У разі якщо гра не відбулася, то оплата послуг бригаді арбітрів не проводиться .

 1. Нагородження:

Команда переможець нагороджується пам’ятним Кубком, гравці команди – медалями АФММ. Команди призери нагороджується кубками АФММ, гравці – медалями. Найкращі гравці змагання нагороджуються індивідуальними пам’ятними призами за рахунок кооперації заявочних внесків.

Доповнення до Регламенту:

 1. Гравці команд, що беруть участь у змаганнях зобов’язані суворо виконувати норми Регламенту АФММ.. Командам де були допущені порушення, зараховуються технічні поразки. Питання про їх подальшу участь у Чемпіонаті міста Миколаєва підлягає розгляду на Виконкомі АФММ.
 2. По закінченню чемпіонату буде розіграний щорічний турнір на Кубок Асоціації. Фінал з одного матчу, всі інші-з двох.
 3. У разі форс-мажорних обставин (відсутність світла в залі, стихійного лиха, тощо) для виявлення переможця команди дограють залишився час, за секундоміром головного арбітра при рахунку, зафіксованому на момент зупинки гри і гравцями, внесеними протокол на дану гру.
 4. Перелік дисциплінарних санкцій, застосовуваних до футзалістів, а так само офіційним особам внесеним у протокол матчу

за порушення норм регламентних документів та у відповідності з Регламентом Чемпіонату міста Миколаєва з футзалу 2021-22 р ..

 1. Автоматичне відсторонення на 1 (один) матч.

1.1. друге попередження в матчі;

1.2. позбавлення команди-суперника гола або очевидної можливості забити м’яч;

1.3. отримання футзалістом в матчах чемпіонату кожних 3 (трьох) жовтих карток;

 1. Відсторонення мінімум на 2 (два) матчі і більше.
 2. Серйозне порушення Правил гри (*використання гравцем надмірної сили чи жорстокості проти суперника, що загрожує його безпеці, в боротьбі за м’яч, який знаходиться в грі).
 3. Відсторонення мінімум на 3 (три) матчі і більше.

3.1. за агресивну поведінку під час гри (*використання гравцем, який не веде боротьбу за м’яч, надмірної сили чи жорстокості щодо суперника. Крім того, агресивною поведінкою вважається використання надмірної сили мулі жорстокості щодо партнера по команді, глядачів, офіційної особи матчу, або якої-небудь іншої особи. Агресивна поведінка може проявлятися на майданчику для гри, а також, за її межами, не залежно від того знаходиться м’яч в грі чи ні);

3.2.за непристойні, образливі і / або нецензурні вирази і / або демонстрацію жестів (* такі дії розцінюються як серйозний прояв непристойної поведінки незалежно від того, кому вони адресовані (супернику, партнеру по команді, арбітрів, офіційних осіб / представників глядачів і т.д.  ) до, під час або після закінчення матчу).

 1. Відсторонення мінімум на 4 (чотири) матчі і більш.

4.1.  застосування надмірної сили з нанесенням травми гравцеві;

 1. Відсторонення мінімум на 5 (п’ять) матчів і більш

5.1.  бійка до, під час і після матчу, завершення тайму або його зупинки (* удар або спроба удару суперника, партнера по команді, арбітрів, офіційних осіб / представників, глядачів і т.д.);

5.2.  плювок в бік суперника, партнера по команді або сторонньої особи.

5.3 будь-які прояви расизму.

 1. Відсторонення мінімум на 6 (шість) місяців і більше.

6.1 застосування фізичної сили до офіційних осіб / представників під час матчу;

6.2.  масова бійка до, під час і після матчу або після його зупинки;

6.3.  плювок в бік офіційної особи / представника.

 1. Відсторонення мінімум на 10 (десять) місяців і більше.
 2. Умисне нанесення тяжкої травми, що призвело до втрати працездатності (* супернику, партнеру по команді, арбітрів, офіційних осіб / представників глядачів і т.д.)
 1. Відсторонення мінімум на 8 (вісім) місяців і більше.
 2. Застосування фізичної сили до офіційних осіб / представників до або після закінчення матчу
 1. Відсторонення мінімум на 4 (чотири) місяці і більше.
 2. Порушення вимог Регламенту зі статусу і трансферів футболістів.
 1. Відсторонення мінімум на 12 (дванадцять) місяців і більше.
 2. Вплив на футболістів і / або офіційних осіб / представників з метою проведення футзального матчу, який проведено з недотриманням або порушенням принципів Кодексу «FAIR PLAY і RESPECT» або з метою отримання матеріальної чи іншої вигоди (винагороди).

 Дисциплінарні санкції можуть бути зняті з порушника в разі письмового звернення керівництва команди до головного арбітра змагань з проханням скоротити термін відсторонення:

Пункт 2:

1 матч (* обов’язкова дискваліфікація) + 1 матч (* умовна дискваліфікація, якщо гравець отримує дисциплінарні санкції у вигляді РК, КК він відсторонюється на ще один матч).

Пункт 3:

1 матч (* обов’язкова дискваліфікація) + 2 матчі (* умовна дискваліфікація, якщо гравець отримує дисциплінарні санкції у вигляді РК, КК він відсторонюється на ще два матчі, незалежно від того в якій грі отримані дисциплінарні санкції).

Пункт 4:

2 матчі (* обов’язкова дискваліфікація) + 2 матчі (* умовна дискваліфікація, якщо гравець отримує дисциплінарні санкції у вигляді РК, КК він відсторонюється на ще два матчі, незалежно від того в якій грі отримані дисциплінарні санкції).

Пункт 5:

2 матчі (* обов’язкова дискваліфікація) + 3 матчі (* умовна дискваліфікація, якщо гравець отримує дисциплінарні санкції у вигляді РК, КК він відсторонюється на ще три матчі, незалежно від того в якій грі отримані дисциплінарні санкції).

Дисциплінарні санкції не знімаються з порушників в пунктах 6, 7, 8, 9, 10.

Головний суддя змагань                                                  Болілий С.М.

3 группа13.0013.4514.3015.1516.0016.4520.30
16.янвДумитраш – Березанка Lime sport – Нико сити MDEM – Лиман Щербачева – ЖКА Водоканал – Ника Тера  
23.янвЩербачева – Lime sport Березанка – Нико сити То таке – Лиман Думитраш – MDEM ЖКА – Extrawest Ника Тера – Такси 22.01.2022 20.30
30.янвLime sport – Думитраш Лиман – Такси MDEM – Березанка То таке – Водоканал Нико сити – ЖКА Extrawest – Ника Тера 30.01.2022 20.30
06.февЩербачева – Лиман Думитраш – Водоканал Extrawest – Нико сити Березанка – То таке Такси – MDEM Ника Тера – Lime sport  
13.февLime sport – Лиман То таке – Нико сити Водоканал – Extrawest Щербачева – Такси Березанка – ЖКА Думитраш – Ника Тера  
20.февЛиман – Extrawest Водоканал – Щербачева Нико сити – Такси То таке – Думитраш Lime sport – ЖКА MDEM – Ника Тера 19.02.2022 20.30
27.февТакси – Думитраш Extrawest – Щербачева Нико сити – Водоканал MDEM – То таке Лиман – ЖКА Ника Тера – Березанка 27.02.2022 20.30
06.марТо таке – Lime sport Щербачева – Нико сити Думитраш – Extrawest Березанка – Такси Водоканал – MDEM ЖКА – Ника Тера 
13.марЛиман – Березанка Такси – Водоканал Extrawest – То таке MDEM – Lime sportЖКА – Думитраш Ника Тера – Щербачева  
19.марБерезанка – Lime sport Водоканал – Лиман Щербачева – То таке Такси – Extrawest ЖКА – MDEM Ника Тера – Нико сити 19.03.2022 20.30
27.марЛиман – Думитраш Березанка – Щербачева Extrawest – Lime sport Нико сити – MDEM ЖКА – Водоканал Ника Тера – То таке 27.03.2022 20.31
03.апрНико сити – Думитраш Extrawest – Березанка Щербачева – Думитраш Водоканал – Березанка MDEM – Щербачева Lime sport – Водоканал Такси – ЖКА